#1 2013-02-11 11:02:37

DarkSkorpio

Tropiciel Czasu

Zarejestrowany: 2013-02-11
Posty: 5
Punktów :   

Necrus attacus

To jest mój aktualny built pod necromante, jest to built mocno ofensywny, ale jak się go ogarnie to chwilke mozna pożyć, szczególnie gdy odpowiednio operujemy skillem pod F1 i skillem elitarnym

http://www.gw2db.com/skills/calc/necrom … 0|0|0|0|0|


Oczywiście jest to Necro pod power/precision/condition damage. W przyszłości będę jeszcze tworzył i sprawdzał builty pod precision/toughness/con dmg albo precision/vitality/con dmg. Na życzenie mogę ogarnąć czy da się zrobić necro pod support heal i necro pod summony, które mi osobiście się nie podobają.

Jeżeli chodzi o strategię walki to najlepiej trzymać się na odległość i wrogów pojedyńczycz najlepiej bić umiejętnościami z broni, ponieważ nadkładają one sporo debuffów/kondycji (jak zwał tak zwał). Jeżeli chodzi o grupy wrogów, to warto użyc umiejętności well of suffering na grupie wrogów oraz przytrzymać ich w miejscu wchodząc w nich z odpaloną umiejętności Death Shroud (domyślnie pod F1), powinno to zabić bądz nieźle przetrzebić wrogów, więc na ogól wystarczy dobić ich pozostałymi skillami.
Co do walki z Veteranami, Championami i Bossami z dungeonów, wg. najlepszą strategią jest spamowanie sygnetem kiedy tylko można, używanie umiejętności Blood is Power kiedy tylko zdrowie na to pozwala (UWAGA! umiejętność nakłada self-bleed, czyli kiedy jej używamy wróg dostaje bleeda, ale nam też ubywa życia, można zamiast niej używać Call Owl, działa tak samo, ale ma mniejsze obrażenia). Warto też, kiedy tyklo się da, zadawać 3 uderzenie z combo sceptera pod 1, combo daje 2xbleed i przy 3 uderzeniu poison, który zmniejsza leczenie (przydatne na niektórych dungeonach)

Death Shroud jest skillem klasowym, który zużywa life force, ładuje się przy używaniu niektórych umiejętnosci i zabijaniu wrogów, w momencie wciśnięcia F1(domyśłnie) pasek life force staję się naszym paskiem życia, spada on samoczynnie wraz z upływem czasu, bądź gdy byje nas wróg, można go ładować gdy jesteśmy w Death Shroud zadając obrażenia. Death Shroud(DS) jest przydatne przy ucieczce oraz ratowaniu kolegów.
Umiejętności:
              1 - zwyczajny atak, wysyła łapke która leci do przeciwnika i zadaje obrażenia.
              2 - wysyła łapke, która teleportuje nas do przeciwnika, zadając mu obrażenia, oraz nakładając bleeda oraz chilla. Może być użyte do ucieczki, zaznaczając wroga stojącego na naszej drodze, pozwalając nam sie przeteleportować do przodu
              3 - nakłada feara, na ogół działa na Veteranów, Championów oraz niektórych bossów(1)
              4 - atak obszarowy, przez kilka sekund rani wrogów wokół nas, ładne obrażenia ale długi cooldown, przydatny do odnawiania paska life force

Plague (plaga) skill elitarny, gdy go użyjemy zamieniamy się w chmurkę, a przeciwnicy wokół nas dostają pasywnie obrażenia oraz nakładamy na nich poisona. Oprócz tego plaga ma 3 umiejętności, które nakładają kondycje wszystkim wrogom w zasięgu:
              1 - nakłada bleeda i poisona
              2 - nakłada blinda i poisona - szczególnie przydatne przy dużych grupach mobów ponieważ blind sprawia że kolejny atak w nas nie trafia, czyli dostajemy mniej obrażeń jeżęli moby atakują nas, a jeżeli sojuszników, to możemy robić jako support. Działa również na bossów
              3 - nakładamy cripple, weakness i poison

Zamiast plagi możemy używac umiejętności Lich Form. Nie zadaje ona obrażeń pasywnie i atakuję tylko przeciwników stojących na przeciwko postaci.
Umiejętności:
              1 - zadaje obrażenia przeciwnikom naprzeciwko postaci
              2 - tworzy znak(mark) na ziemi, gdy wróg w niego wejdzie nakłada vulnerable - wróg dostaje więcej obrażeń
              3 - nakłada chilla i odpycha wrogów naprzeciwko postaci
              4 - tworzy znak który przywołuje 5 jagged horrorów gdy przeciwnik w niego wejdzie
              5 - wysyła łapke która eksploduje przy kontakcie z wrogiem, usuwając jego buffy(boons) lub usuwając z sojuszników kondycje

Plaga oraz Lich Form zwiększają maksymalny poziom życia oraz dają stability. Normalnie mam 21k życia, po użyciu Lich Form mam ok. 31k życia, po użyciu plagi 40k, ale działa to tak że skaluje się nasze obecne życie, więc mając 10k/20k nie będziemy mieli 40k w pladze tylko ok. 20k

Necro zrobiony w ten sposób potrafi zabić grupy wielu mobów, o ile oczywiście zdąży użyc Death Shroud albo plagi. Ma on w miarę dużo życia, ale nie jest zbyt wytrzymały, więc jego siła tkwi w zasięgu oraz możliwości odpalenia 3 pasków życia(DS i 2 razy więcej życia przy pladze)

Ostatnio edytowany przez DarkSkorpio (2013-02-11 12:06:28)

Offline

 

#2 2013-03-17 21:43:59

ineedcookie

Tkacz Czasu

Zarejestrowany: 2013-02-10
Posty: 13
Punktów :   
Klasa postaci: Ranger

Re: Necrus attacus

Tak się zastanawiam czy do walki z większą ilością przeciwników nie lepiej będzie urzywać staffa? Daje więcej CC i możliwości kontrolowania pola.

Offline

 

#3 2013-03-18 05:45:02

DarkSkorpio

Tropiciel Czasu

Zarejestrowany: 2013-02-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Necrus attacus

Możliwe, ale mi w szczególności wystarczy to co mam. Staff przydaje się przy ucieczce gdy rzucasz skille sobie pod nogi a przeciwnicy w nie wpadaja.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pl-elite.pun.pl www.hebipbf.pun.pl www.tef.pun.pl www.56ks.pun.pl www.naruto-center-pbf.pun.pl