#1 2013-03-27 08:40:31

Smerf

Tropiciel Czasu

Zarejestrowany: 2013-03-27
Posty: 3
Punktów :   

Smerfastyczny necro

Eloszka postanowiłem opisać necro, którym gram dla osób nie pewnych jak sobie ów postać radzi. A radzi dobrze jak dla mnie, trzeba tylko przyzwyczaić się do kilku różnych rzeczy ale o tym po kolei. Zacznijmy od początku, albo od środka grom go wie jak to nazwać.
Traitsy:
Jako że jest wiele różnych metod i możliwości ja podam 2 warianty gdzie zmieniamy tylko kilka rzeczy i hop przerzucamy się na dungi.
Rozłożone mam pkt. 20/30/0/20/0. Tera po kolei co z czym i dlaczego się je żeby smakowało.
Spite
-III (Mimo wszystko przydatne bo w większej grupie przy mocniejszych mendach zabijamy ich co mniej więcej kilka sekund, czyli przeliczając średnio 2 brzydale padają my mamy kondycję mniej na sobie),
-VI(Bardzo przydatne do nabicia might'a, przemieniamy się słynnym f1 i jazda ile popadnie, ja najczęściej używam do 1/4 paska)
Curses
-II(Nie trzeba wiele mówić bardzo miłe dla oka krwawienie)
-VII/VI/V(Tu mamy dowolność ja używam pierwszego bo mam taki skill więc się przydaje lekko)
-XII(Jako że mamy ładne szanse zadania cryt to często nałożymy weakness)
Blood Magic
-V(to już tylko do mapek używam bo w połączeniu z drugim lotem daje nam całkiem spore leczenie, mi wychodzi coś koło 100-150)
II(patrz wyżej)
////////////Dungi
Ja zmieniam tylko z Blood Magic na IX i VI (Leczy i wspomaga to naszych dobrych przyjaciół z drużyny)

Dalej może skille żeby nie było:
-Consume Conditions(cudnie przydatne widzisz, że masz dużo kondycji mało zdrowia? Siup nie masz kondycji i masz dużo zdrowia)
-Blood is Power(Nie dość że nakładamy Bleeding to jeszcze dostajemy 10 stacków Might'a/ najczęściej używam po wyjściu z DS tak zwane f1)
-Corrosive Poison Cloud(Bardzo przydatne przy większych grupach i do comba ale do tego jeszcze dojdziemy, najważniejsze nakłada poisona i weakness na przeciwnika i na nas ale my mamy CC jak coś)
-Epidemic(cudne przy grupach a jak jeszcze jest veteran to żyć nie umierać, rzucamy na niego wszytsko co się da i siup zarażamy innych tymi pięknymi kondycjami)
-Elitka(osobiście biegam z tak zwanym Gargamelem ale tu możemy miniona zmienić jeśli nie chcemy czegoś a'la tanka)

No to teraz bronie:
Ja popylam ze staffem (nie mylić z innym staffem nie stosowanym w grach). Dlaczego staff a bo często ratuje nam dolną część pleców. Do tego daje śliczne comba które nakładają co nie co kondycji no i mamy też strach który umożliwi nam trochę odetchnąć.
Drugi zestaw to Axe i Focus. Nakładamy osłabienie mamy life force ładny dmg szybkość regen chilled ogólnie przydatne.
Wszystko posida staty power/prec/cond

To co teraz zbroja runy i inne ciekawostki
Popylam w całym secie Knight(power/prec/cond) do tego Runy po 3 Krait i 3 Eagle. Dają nam dodatkowe cryt cond i bleed. Pierścionki itp to cóż inna sprawa bo nie mam jeszcze wszytskiego na exotic a na ascendenden i inne typu rzeczy dopiero zbieram. Ale ogólnie żeby nie być papierkiem to 2 pierścionki wrzucamy w thougness i vitality reszta jak wiadomo. Tak brawa dla pana w 3 rzędzie lecimy w power/prec/cirt albo cond.

Teraz co z czym się je
Do grania trzeba trochę przywyknąć bo nie da się stać w miejscu i nie zginąć. Trzeba trochę się nabiegać nalatać itp. Ale ja robię tak. Przy pojedynczym brzydalu który nam przeszkadza najpierw axe/focus i 2,5,3,1,1,1,1,1,1,2 itp jak nie padnie to staff i 2,3,4. Przy większej grupce to już ciutkę inaczej. Na początek walimy w nich Corrosive Poison Cloud, potem ze stafa 3,4, kiedy do nas podbiegają walimy 2 i od razu 5. Daje nam to leczenie oraz nakłądamy na nich strach. Przerzucamy się f1 i dobijamy niedobitki, które nie chcą same kulturalnie paść przed nami na kolana. Przy veteranach musi manewrować jescze dodatkowo axe/focus oraz zacząć walkę od f1 i Blood is power. Dostajemy sporo stacków mighty co pozwala nam 2 skillem z axa pięknie mu dołożyć, jak ukraińcy polakom.

Mam jeszcze zamiar wypróbować połączenie daggerka oraz sceptera jak to zrobię to uzupełnię opis a na razie zostawiam tak. W razie pytań czy uwag pisać chętnie odpowiem bo i tak jak wiadomo studenci się nudzą na zajęciach. Wrzucam również fotkę z atrybutami, chociaż jak mówiłem da się uzyskać większe gdy założy się lepsze pierścionki itp.
http://pokazywarka.pl/mhctx6/
Niech moc soku z gumijagód będzie z wami!
Ps. Wiem wiem to nie ta bajka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ojciecmateusz.pun.pl www.tasmy90label.pun.pl www.mistrz-bakugan-gra.pun.pl www.lilental.pun.pl www.nmclan.pun.pl